הוסף למעודפים תכניס את זה טוב טוב למועדפים שלך !!!
| לחץ לפתיחה | איך מזמינים? |
שירות לקוחות
| משלוחים, משלוחי אוכל
משלוחים - משלוחה
בתיאבון אורח / התחבר / הרשם משלוחי אוכל ראשי | מסעדות מועדפות שלי | מסעדות באזור שלי | הזמנות קודמות | עדכון פרטים אישיים

בורגוס

עמוד הבית

בורגוס בורגר בר - סניפי הרשת

בורגוס

 

בורגוס בורגר בר - הרצליה          בורגוס בורגר בר - תל אביב 
    
בורגוס הארבעה תל אביב משלוחים                                                            בורגוס הוד השרון

בורגוס בורגר בר - נתניה          בורגוס בורגר בר - פתח תקווה
בורגוס הרצליה פיתוח                                                            בורגוס ראשון לציון

     בורגוס בורגר בר - קרית ביאליק          בורגוס בורגר בר - אם הדרך
 בורגוס רמת השרון                                                    בורגוס פתח תקווה

     בורגוס בורגר בר - בית חירות          בורגוס בורגר בר - בית חירות
                 בורגוס נתניה                                                               בורגוס נהריה

    בורגוס בורגר בר - בית חירות         בורגוס בורגר בר - בית חירות 

בורגוס אם הדרך בית חירות                                            בורגוס רחובות 

בורגוס בורגר בר - בית חירות      בורגוס בורגר בר - בית חירות    

בורגוס רמת ישי                                                    בורגוס אשדוד     

בורגוס בורגר בר - אם הדרך

בורגוס קריון ק.ביאליק  

רשת בורגוס בורגר בר (BBB) הינה רשת המבורגרים מצוינת אשר הצליחה להביא לישראל את חוויית הדיינרים האמריקאים. כיום, לא צריך יותר לנסוע לניו יורק בכדי ליהנות מדיינר אמיתי אשר מגיש המבורגרים מצוינים. מאז פתיחתה של רשת בורגוס בורגר בר לפני כעשור, הבשורה הופצה לכל רחבי הארץ. כיום, יש לרשת בורגוס סניפים בפריסה ארצית מהצפון ועד הדרום. כמו כן, גם המשלוחים של בורגוס בורגר בר מציעים לכם שירותים יעילים ומהירים. בלחיצת כפתור, תוכלו להזמין מסניפיה השונים של BBB משלוחים אונליין בכל רחבי הארץ.
יש לרשת BBB תפריט משלוחים מגוון הכולל לא רק המבורגרים אלא גם כריכי עוף, סלטים חמים, תוספות מדליקות כגון צ'יפס וטבעות בצל ועוד. אחד הסמלים הבולטים של רשת BBB הינו הרטבים המגיעים לצד הכריכים הלוהטים. בעת הזמנת המבורגר של BBB, תוכלו לתבל את הארוחה עם רטבים כגון פסטו, מיונז שום, מיונז חריף, צ'ילי ועוד.
במילים פשוטות, כל אחד מוצא את ההמבורגר האישי שלו ב-BBB. בורגוס בורגר בר מאפשרת לכם למעשה להרכיב את ההמבורגר בהתאם לבחירת המרכיבים באופן ספציפי. ואכן, קהל לקוחותיה של בורגוס בורגר בר מורכב מכל המגזרים באוכלוסייה (ילדים ומבוגרים כאחד) אשר כולם משתתפים בחגיגה האמריקאית-הישראלית. כמו כן, יש לרשת BBB סניפים כשרים המגישים המבורגר כשר ואיכותי תוצרת בית. דהיינו, במידה ואם מחפשים ארוחה מצוינת מבית היוצר של בורגוס בורגר בר, תוכלו לעשות את זה גם עם כשרות מלאה.
הטעמים השונים של ההמבורגרים של רשת בורגוס הינם חוויה בפני עצמה. ראשית, ניתן להזמין המבורגרים בגדלים משתנים – 160 ג', 220 ג' ו-300 ג'. כמו כן, לקוחותיה של המסעדה נהנים מכך שיש לרשת בורגוס BBB תפריט משלוחים המאפשר גם הזמנה של המבורגרים מבשר טלה או נתח אנטריקוט. לקוחותיה הצמחוניים של בורגוס בורגר בר יכולים לא רק ליהנות מסלט אלא גם מהמבורגר צמחוני נהדר. בשעות הצהריים והלילה, סניפי בורגוס בורגר בר מציעים לכם ארוחות מיוחדות במחירים אטרקטיביים. 

ראשית הדף | גרסא להדפסה
הפוך לדף הבית הוסף למועדפים מפת אתר שירות לקוחות אגאדיר סניפים מפת אתר פיצה דומינו רשתות המבורגר משלוחים שיפודי ציפורה משלוחי ג'חנון מסעדות טבעוניות מתכונים